bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.

hihi....avem si noi locul nostru:)

Absolventii din anul 2007.

Moderatori: Teutza, damariamara

hihi....avem si noi locul nostru:)

Mesajde damariamara » 02 Iul 2007 16:39

in sfarsit...asteptam sa se faca si ptr promotia 2007 un locusor.abia astept sa termin cu bacul asta si sa incep sa imi amintesc de anii de liceu...de toate nazbatiile noastre:) si sa le scriu aici bineinteles!!! :)
I have so many personalities but I still fell lonely. (Tori Amos)
Avatar utilizator
damariamara
 
Mesaje: 3
Membru din: 01 Mar 2007 17:35
Locaţie: sulina

Re: hihi....avem si noi locul nostru:)

Mesajde admin » 02 Iul 2007 16:43

damariamara scrie:in sfarsit...asteptam sa se faca si ptr promotia 2007 un locusor.abia astept sa termin cu bacul asta si sa incep sa imi amintesc de anii de liceu...de toate nazbatiile noastre:) si sa le scriu aici bineinteles!!! :)


da ana...cum de mi-a scapat acest lucru..sincer nu am habar :roll: ..oricum ma bucur acum ca l-am introdus si astept sa-ti scrii aici amintirile :) :wink:
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara


Înapoi la Promotia 2007

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron